Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO

Odesílatel:  kodlcr

Datum:  18.08.2009 22:44

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Víšek

Datum:  24.08.2009 17:40

Tak to se skutečně nevidí! U kruháku u Tesca vjíždějí auta z Píšťov podél Chrudimky přímo na přechod pro chodce, který je na hlavní silnici u mostu a naopak z tohoto přechodu pro chodce na silnici do Píšťov. Kdo toto schválil a musel být úplný lempl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  25.08.2009 10:57

Do Píšťov se nebude moci z hlavní silnice odbočit a rovněž z Píšťov se nebude moci vyjet u tesca, podívejte se na plán. Tato část bude řešena pouze pro pěší a cyklisty. Než sem něco napíšee za blábol, zkuste si nejříve ověřit jak to doopravdy je :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Víšek

Datum:  25.08.2009 12:23

Včera osobně jsem po tom přechodu šel a viděl jsem na vlastní oči, jak jede auto z Píšťov podél řeky a vyjíždí na ten přechod. A téměř ve stejnou chvíli jelo další auto od sídliště u stadionu a v místě pro přechod pro chodce zabočilo doprava do Píšťov A nikde žádná dopravní značka, se zákazem vjet na tento přechod. Takže se nejedná o blábol. Můžete se vážený pane tam zajet podívat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: DOPRAVA V CHRUDIMI - VIDEO

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  26.08.2009 07:33

_Já ale hovořím o konečné úpravě, ne o aktuálním stavu, nicméně od sídliště U stadionu, máte přenosnou dopravní značku zákaz odbočení vpravo. Jinak zde ještě budou vybudovány zábrany aby zde skutečně auta nemohla jezdit.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.