Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Dětské hřiště na Legumě?

Odesílatel:  nemi

Datum:  10.07.2009 11:00

Jak to vypadá s výstavbou dětského hřiště na sídlišti Leguma? Je sice hezké že se na Větrníku budou rekonstruovat hřiště ,ale my si tu na Legumě nemáme kam chodit s dětmi ani hrát.Dětí je tu hodně a na "asfaltovém hřišti" si opravdu nemají s čím hrát. Co takhle pískoviště,houpačky ,klouzačka atd,?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na Legumě?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Miroslav Suder

Datum:  16.07.2009 15:26

Na Vlčí hoře taky není hřiště, ale můžem si vzít svačinu a vyrazit na hodinovou procházku přejít přes jednu z nejfrekventovanějších silnic a pokud nas nic nepřejede tak jsme u hřiště kde si děti mohou třeba jezdit na skluzavce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na Legumě?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.07.2009 11:36

No tak nehudrejte. Nejsou peníze, jak Vám, zcela jistě rád, vysvětlí brusvilis, je krize. Ale nezoufejte. Vždyť pro Vás a i pro mne, bude stát krásný most přes Chrudimku na parkoviště vzniklé místo letního kina. Pokud Vás soukromý majitel pustí na svůj pozemek, budete se po něm moci s dětmi projít, nebo projet a pokochat se vyhlídkou na okolí. Tedy pokud přejdete obvodovku. Vždyť vše co naše radnice činí je moudré.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na Legumě?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  misickak

Datum:  15.07.2009 09:11

Slibují to už ty 2 roky co tu bydlíme.Mám 2 malé děti a za klouzačkami jezdíme jinam,asfaltové hřiště opravdu nestačí.Starší děti si tam jdou hrát fotbal a mi jen trneme,kdy ty menší dostanou balonem.Jinde se hřiště renovují a u nás musí stačit malé pískoviště?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na Legumě?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ema

Datum:  15.07.2009 23:55

Ano, také se mi zdá, že páni radní o této části města neví. Nebo možná, nepatří podle nich do průmyslové zóny?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.