Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Už je to tady

Odesílatel:  MIREK

Datum:  25.03.2009 10:21

Tak co soudruzi Paroubkovci.Sestavíte už konečně vládu?
Nebo budete jenom blábolit a dělat ostudu ČESKU ze zálohy?Ať konečně voliči Paroubků a Grebeníčků vědí, co jste za pakáž.Ale oni si to tito voliči stejně neuvědomí.
Sejdeme se u voleb.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  25.03.2009 20:14

Ale koho volit? Libého, paroubkovce, busíkovce? Jeden jako druhý, jen v s různým řidičákem. Tak KOHO?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Moravec.J.

Datum:  25.03.2009 18:35

Je výborné, že tahle vláda mafiánů, lumpů, zlodějů a lhářů skončila. Ještě aby skončil Libý v Parlamentu a bude všechno OK. A pro Mirka: jsem podnikatel a nikdy jsem nevolil KSČ ani jiné strany. Jsem šťastný, že ti debilové z ODS konečně dostali na frak.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  davyy

Datum:  26.03.2009 09:23

pane vy jako podnikatel byste se mel obavat paroubkovcu, pokud jste jeste necetl jejich kampan jak celit hospodarske krizi tak si to prectete budete zirat ... zvyseni dani u podnikatelu, zvyseni dani bohatych, zvyseni podpory nezamestnanych, snizeni DPH z 9 na 6%, zruseni prvni 3 dny nemocensky ... tzn. ze lidi do prace nedostanete, budou drepet doma a prachy budou, a my ostatni na ne budeme vydelavat a jeste samo vlada na to nekde bude muset vzit, takze dalsi zadluzovani ... fakt vyborny at Pazourek tahne nekam, vzdyt i socialni demokrate v ostatnich Evropskych statech Pazourkovce odsoudili v dobe predsednictvi a hospod. krize fakt lepsi cas si uz vybrat nemohli na svrzeni vlady ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  25.03.2009 20:31

Být šťasten z toho že debilové z ODS dostali na frak?
Zajímavé.Vláda mafiánů,lumpů,zlodějů a lhářů ale bude
pokračovat.A díky Paroubkovi a jeho dvorním šaškům se
jenom prodlouží.A pro Moravce J.Nejhorší jsou ti voliči,co nikoho nevolí.Potom můžou kritizovat a říkat.
"Já jsem je přeci nevolil".Hezký večer a štěstí všem budoucím voličům.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  25.03.2009 18:51

A je smutné že debily vystřídají debilové ještě větší. Mimochodem, pana Libého taky nesnesu....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  25.03.2009 11:41

A pánové Paroubek s Rathem nám po volbách ukážou jak se to dělá,pěkně po bolševicku,že se nebudem stačit divit.Jen se teď mužem modlit,že se lidi vzpamatují a se skřípěním zubů zvolí menší zlo.Ale bojím se, že včerejšek je počátkem konce demokracie u nás.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  25.03.2009 16:18

Nejhorsi je tu placat o politice a jak vidim, tak zase moc lid nespokojenych neni. Zatim jen dva modry ptaci a nebo zeleny bursici se tu vyjdariliÚsměv Ja bych to hodnotil tak za rok, kam se pohnem, jestli dolu nebo alespon setrvame tam kde sme. Pak bych delal naky zavery. No a jestli si nekdo mysli, ze skoncila demokracie, tak je to hodne pritazeny za vlasy a nevi o cem placa. Na kazdy vlade je neco spatnyho. Jestli padla tahle, tak je to vyjadrveni celyho naroda, protoze MY sme zvolili ty paprdy, co vcera NEVYDRZELI uz patou duveru a ty co to ZAPRICINILI. Proste 4x se udrzeli topolanci a ted poprve zvitezili paroubci, ovsem je to zjednodusene pro ty, kdyby nekdo nepochopil moje slova Takze si to uvedomte. Ok? Nerikej hop, dokud nepreskocis. Nebo nechval dne pred vecerem. Takze nedelej zavery a nehdruj hned. No a jestli s tim nesouhlasis, tak je to jediny, co s tim muzes delat HAHAHA! Proste cas ukaze.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  25.03.2009 18:33

Já myslím tohosi, že za rok bude hůř každopádně, ať bude u moci kdokoli, krize teprv začíná a když tak sleduju různé články na netu tak to bude pěkně vostrý.
Teď už bude záležet jen na tom kdo nás tím marasmem provede líp. Na Ratha s Paroubkem bych nesázel, stačí se podívat na jejich touhu po moci a snahu umlčet odpůrc, viz ředitelé nemocni a škol ve SČ kraji, Rathovy hrozby 4 mil. pokutou když bude nějaký poslanec v kraj. zastupitelstvu hlasovat proti.
ODS jsem nikdy nevolil, ale příště asi s nechutí budu. Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Civis Habitator

Datum:  26.03.2009 11:10

...."za rok bude hůř každopádně, ať bude u moci kdokoli, krize teprv začíná a když tak sleduju různé články na netu tak to bude pěkně vostrý"...

...já bych to zas neviděl až tak černě. Co mě se týče, tak pokud nedojde vyloženě na převrat (a to nedojde) spojený s vyvlastňováním, znárodňováním, měnou atd. tak mě to nechává celkem v klidu. A pokud by na převrat skutečně došlo, tak bych jako třídní nepřítel asi měl pravděpodobně úplně jiné starosti, než glosovat politickou situaci.To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  25.03.2009 21:40

Ale krize dle ODS prece neni, teda aspon to rikali, ale asi zmenili nazor HAHAHA! Je tezky nekoho volit, protoze je to jen boj o koryta, ale to prece vsichni vedi. Jen sem psal, ze se musi hodnotit situace, az po naky dobe a ne hned jak padne vlada a jeste neni ani dalsi a hlavne se ukaze po volbach. No uvidime jak se vyvrbi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  25.03.2009 18:26

Ono je jedno kdo jsi tohosi.Jestli jsi třeba jenom černobílej.Asi nebuš podnikatel.Ale těch nespokojených je docela dost.Ale hlavně že víš sám,co plácáš.

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=632971

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  25.03.2009 21:43

Na barve nezalezi a co delam uz vubec ne. Ale sem zamestnanec a i drobny zivnostnik. Me se tato vlada nezamlouvala a ted mi zbyva jen cekat, co bude dal. Ale ze bych hned par chvil po padu jedny vlady zacal vsechny osocovat a nazyvat komunisty, to teda ne. A vim co placam a jeste vic co pisu a mluvim Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  26.03.2009 07:42

Tak si přečti co jsi napsal.Modřit a zelenit jsi začal sám.Mě ale barvy vůbec nezajímaj.To jenom na okraj.
Nemusí být všechno nejhorší,co se někomu nezamlouvá.
A až bude vláda,která se ti bude zamlouvat tak dej vědět.Mě se toho nezamlouvá možná daleko víc.Ale takový je život.Přeji hezký den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  26.03.2009 20:16

Psal sem o modry a zeleny, ptoze nikdo jiny se predtim nevyjadril. Kdyby tam byl nekdo od zlutejch, oranzovejch nebo rudejch, tak bych to tam napsal. O tom zamlouvani vlad - me se tahle vlada zpocatku zamlouvala, ale postupem casu pricila. Ale ja s tim nic neudelam, jedine vsichni co pudou k volbam a daji svuj hlas s tim neco provedou, ale sem zvedav na volebni ucast. Taky preji hezky den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  25.03.2009 21:50

Já taky vím co píšu, jsem zaměstnanec, hákuju ve fabrice. Modrej nejsem Ok?
Takže jak píšeš, uvidíme, bude to zajimavý Úsměv Ale při vyhlídkách do budoucna při současné krizi se trochu obávám populistů a těch co budou chtít těžit z problémů nás všech. Demokracie je v těžkých dobách nejvíce ohrožena a pokud je to celosvětově, je to o to horší.
Ale věřím že bude dobře.
Přeji vše dobré Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  25.03.2009 17:08

Jsem rád,že sa vyjádřil taky červenej Grebeníček.Čest

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Už je to tady

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  25.03.2009 21:37

HAHAHA! jen sem napsal svuj nazor a cervenej nejsem. Ono kdyz ma nekdo jinej nazor, nez modrej, tak je hned komanc ze? HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.