Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  VŠEOBECNÝ

Odesílatel:  MIREK

Datum:  16.12.2003 18:52

ŠKODA,ŽE TOTO FORUM SLEDUJÍ A REAGUJÍ JENOM TI SKALNÍ.
NEBUDU JE JMENOVAT, OSTATNĚ SE DOKÁŽÍ PODEPSAT?????A DĚLAJÍ TO.DIVOKEJ BILL,ADMINISTRÁTOR.......
NECHCI SE VÁS DOTKNOUT, ALE NĚKTERÉ PŘÍSPĚVKY,JAKO AGORA,PSÍ ÚTULEK,NÁMĚSTÍ,ATD,JSOU DOST MALICHERNÉ.
CO TAKHLE ŠPIDALA,ŠKROMACH,PARLAMENT A CELÁ VLÁDA -CELÝ REŽIM.CELÝ ŽIVOT PRACUJEŠ,A SEBEREM TI MIKROVLNKU.
CELÝ ŽIVOT SE FLÁKÁŠ A DOSTANEŠ SOCIÁLNÍ PODORU.
KDO JE SCHOPNÝ SE SÁM UŽIVIT ,TAK TOMU ZVEDNEM VEŠKERÉ POPLATKY.A ZAMĚSTNAMCI SE BUDOU VÁLET NA KONTROLCE.
ALE ASI BREČÍM NA ŠPATNÉM HROBĚ.TAK SE OMLOUVÁM.
TĚCH CO SE TO TÝKÁ TAK NEBUDOU REAGOVAT VESELÉ VÁNOCE.
MIREK

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Majka

Datum:  02.03.2004 07:42

Máš pravdu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jara

Datum:  30.12.2003 00:53

co se stalo s narodni hrdosti? proc musi vsechny obchody nest nemecka a anglicka jmena? kampak asi vsechny penize odchazeji?proc nikomu nevadi ze si cizak namasti kapsu? jak je mozne ze cech kterej zacne trochu vycnivat nemuze zavisti a pomluvam ujiti?proc se dodnes bojime komousu?proc je mame ve vlade? to je jenom par otaze. znate nekdo odpovedi?vsichni na neco stale nadavaji, ale nikdo nic nepodnikne. nedavno jsem se o tom bavil se synem a rekl jsem mu , ze kazdej narod ma takovou vladu jakou si zaslouzi a on se me zeptal jestli si myslim ze ceskej narod je lepsi nez caska vlada.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  17.12.2003 09:49

SLEDUJÍ A REAGUJÍ JENOM TI SKALNÍNe ne, tak to není, "reagují jenom ti skalní", to vesměs souhlasím. Ale těch co "jen" sledují je mnohem více. Nechtějí nebo třeba nemají k dané problematice co říci, ale rozhodně ji pravidelně navštěvují.
Diskusní fórum je jedna z nejnavštěvovanějších sekcí hned za realitami.
Pak také berte, že jsme zaměřeni vesměs na problematiku našeho regionu - diskuse s celostátním zaměřením (politika, ekonomika, apod.) naleznete na mnoha jiných serverech.
Ale nebráníme se tomu, tohle fórum je svobodné a až na extrémní vyjímky naprosto necenzurované. Takže klidně můžete nějaké téma nadhodit :-)Poslední vysvětlení, příspěvky typu Psí útulek, nová soutěž apod. sem zapisuji z důvodu vysoké návštěvnosti diskuse. Snažíme se tím podpořit zviditelnění nové služby.
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška

Datum:  14.01.2004 14:28

Souhlasím s tím, že by bylo vynikající snažit se vyříkat si problémy nyšeho města na jeho stránkách.
Bohužel, buď je sledují pouze ti skalní, nebo ostatní o nich ani neví a třeba ani neví že je zde možno se svobodně vyjádřit.
Kdyby možná přibyla nějaká rubrika "zpráva pro naše zastupitele" kde by ale každý měl vystupovat neanonymně (na stránkách by mohl být anonymní), možná by zastupitelé, ale i úředníci lépe znali naše tužby, přání a věci které nás bolí a možná by řada věcí šla lépe. Je jenom důležité, aby to byl nějaký reprezentativní vzorek.
Za sebe přiznávám, že jsem na tyto stránky vstoupil až když jsem se začal zajímat o to co mi má vyrůst za domem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  16.01.2004 10:38

Internet, ať chceme nebo nechceme, je anonymní médium.
Pisatel příspěvku se může i nemusí podepsat, případně se může podepsat falešným jménem, v nejhorším případě se může podepsat pod jménem někoho cizího.
Je to potřeba takhle vnímat a mít to stále na paměti.
Rubrika "zpráva pro naše zastupitele" je celkem zajímavý nápad, ale vyžaduje alespoň minimální spolupráci ze strany vedení města. V ideálním případě by mělo město i na komentáře reagovat.
A jejich zájmem si nejsem bohužel příliš jist.
Kauzička Peter Van Hofen x p. Řezníček tomu navíc jistě nepřidala:http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=116Mimochodem, kdysi mě to již také napadlo něco podobného - na základě toho vznikla alespoň rubrika Emailový adresář - http://www.chrudim.info/adresar.php3 - příspěvky ale nejsou nikde zaznamenány a veřejně zprístupněny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  17.12.2003 14:45

Nemyslím si, že by příspěvky typu Agora, DDM atd. byly malicherné - stránky se týkají našeho města, proč tady řešit politiku státu, když ji stejně neovlivníme??? O tom se mluví v televizi, v rozhlase atd. Jsem ráda, že tady se rozebírají problémy, které se nás týkají bezprostředně a když bude jen trošku vůle, může je aspoň maličko ovlivnit každý z nás - nebo na ně aspoň upozornit či vyvolat diskusi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  17.12.2003 20:59

Není co dodat - plně souhlasím. Těžko ovlivníme státní politiku, zajímejme se více o to, co se děje kolem nás.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  fred

Datum:  18.12.2003 12:11

To je fakt vysokou politiku neovlivníme ta se řídí sama, bez nas.Ale co se děje v našem městečku bychom měli ovlivnit a snad i dokážem. Protože se skoro všichni známe. A nevím jak to že se pořát nic neďeje.
Kolem DDM. To snad nemyslí naši páni konšelé vážně že příchodem nové řiditelky všechny trable, či starosti končí??? Je hromada lidí kteří se s tímhle řešením nespokojí a dají do toho vše. Protože jim není lhostejné co se děje s volnočasovými aktivitami v našem měsrě. A mrzí mě že si páni radní nechají od kraje mluvit do toho co je důležité pro mládež v našem městě.I když DDM je krajem zřizované, zatím!!!!Ja nevěřím že hlas starosty či místostarosty či hlas kohokoliv z městské rady nemá na kraji váhu.
JE TO NEÚNOSNÁ SITUACE A JÁ JSEM PŘECVĚDČEN O TOM ŽE JESTLI NĚKDO NAHOŘE NEHNE BRVOU TAK ZÁNIK DDM NEDÁ NA SEBE DLOUHO ČEKAT???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  24.01.2004 01:11

Naprosto souhlasím, k tomu není co dodat. Kraj si prostě svévolně dosadil na místo našeho DDM svého koně. Kraj přeci po tak "problémové ředitelce" jako byla p. Hlaváčová, která naprosto správně nehodlala slevit z volnočasových aktivit dětí, potřebuje někoho, kdo konečně bude skákat, jak budou úředníci pískat. O průběh konkurzu se nikdo nezajímal, nikdo nepátrá po odborném vzdělání nové paní ředitelky, po jejích kompetencích k vykonávání této funkce, hlavně že tam někdo je a je klid,že?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: VŠEOBECNÝ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo

Datum:  24.01.2004 09:57

Slyšel jsem ale, že při tom dosazování nehájil bývalou ředitelku ani místostarosta Řezníček. Tedy Chrudimák, který by toho měl o celé záležitosti vědět nejvíc. Ale na to jsme si už zvykli.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.