Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  re: libeho esemeska

Odesílatel:  kamil dubský

Datum:  13.06.2002 23:28

tak jo. cesani letos zazarili s matejskou pouti, odeeska s talkingmonoshow a koalice s medvidkama pu a hranim si na pravdomluvnou a spasnou silou. co se tyce spotu ostatnich pidi stran, nejsou na tom o moc lip.
nedelaj z nas tupce a hlupce, jenom tak trochu jima jsme. utoci na nasi - podvedomou - prvosignalni nervovou soustavu. a funguje to. u nas vsech. lide chteji byt klamani a jako pro zivocisny druh jsou pro ne stravitelnejsi jednoducha vudcovska hesla, nez spektakularni filozoficko-politicky slinty. to potvrdi jkazdej renomovabnej reklamni manazer.
jo, vsichni se shodujou, ze je to hloupej zpusob predvolebniho boje. jenze je urcenej jenom na nerozhodnutyho volice, a u nej sladky kecy, stroboskopy a cukrova vata s kolotocem pusobi rozhodne vic, nez rcionalni studovani politicky reality, ktery stejne poradne - osobni zkusenost - nerozumej ani jeji akteri.
vsichni vime, jak perfektne fungujou idiotsky a vsema nenavideny reklamy na vlozky always nebo jary s vuni citronu (je mamiiii, ty mas tak hebke ruce). mame ho taky doma. televize nova je taky stupidni, hloupa a lziva. a vsichni na ni cumime. a nejradsi na poradny krvaky a hlavne na tu slaboduchou jilkovou s tim jejim kotlem. ale mezi nami, je to nejsledovatelnejsi a nejzabavnejsi politicka publicistika. sam jsem se chtel dneska divat na tohle posledni volebni piarko - opravdu jen cistou shodou nahod panu klausovi - bohuzel jsem ho ale nestihnul.
jen houst a vetsi kapky! p.s. tesim se na klausovy esemesky. cirkus lepsi nez humberto. volte s rozumem, ahoj

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: re: libeho esemeska

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bill

Datum:  05.07.2002 20:34

Zdar kolego!Tady sporťák Martin z prestižního plátku N. CH. Málem jsem tu brigádu u vás neměl...lanařil mě německej Kicker, ale mě o prachy nešlo, takže jsem šel k někomu známějšímu...Noviny Chrudimska maj větší záběr událostí!:-) Čest naší polistopadové práci

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: re: libeho esemeska

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jindřich Václavík

Datum:  16.06.2002 13:04

Vážený pane Dubský, již delší dobu sleduji toto diskuzní fórum a již se musím ozvat. Jestli se nepletu, tak Vy pracujete jako redaktor v Chrudimských novinách, ale Váš pravopisný sloh poněkud vybočuje z řady, což jste potvrdil v posledním příspěvku. Je to jako výplod chorého maniaka, který ani vlastně neví co chce napsat. Vyznívá to že to psal nějaký puberťák pod Vaším jménem.
Pokud Chrudimské noviny zaměstnávají takovéto jedince, tak jsem zklamán

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.