Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudimský deník

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  08.11.2008 12:57

Nejde mi zobrazit na chrudimském deníku foto a video,mám poruchu na mém počítači,nebo je to v celé síti.Děkuji za odpověď

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimský deník

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  08.11.2008 21:02

U mě jsou občas problémy s fotkami,je-li jich v galerii více, naběhne první, ale dalším se nějak nechce, ale jak už zde bylo řečeno, kromě černé kroniky jsou informace v deníku opravdu velmi "kvalitní", takže to celkově nijak neřeším.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimský deník

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Civis Habitator

Datum:  08.11.2008 17:24

...no mě to aktuálně jede. Což ale neznamená, že to nemívá dost často podobné problémy. Skoro mám někdy pocit, že celý "Deník.cz" je umístěn na nějakém zjevně nevalném serveru. Což mi, ale příliš nevadí, neboť informační hodnota tohoto periodika je vyjma černé kroniky alespoň z mého pohledu téměř nulová... Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.