Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Městská policie

Odesílatel:  Jaroslav

Datum:  07.05.2002 18:37

Už mě to sere a musím se ozvat. Takovou bandu tupců co je u Městské policie nemá snad žádné jiné město.
Rušení nočního pořádku, poškozování majetku to vše by MĚLA zajišťovat. Bohužel ta naše se zajímá jen o to jestli špatně parkujete a s radostí rozdává botičky.
Když je na linku Městské policie hlášeno vandalství, tak na bleskový zásah můžete zapomenout. Než se uráčí přijet je to věčnost a pak Vám hrdě do tváře řeknou "jó pane my nemůžeme být všude". Jakpak by ne, když jsou na nákupech v Samce a na čerpacích stanicích, kde je často vídám. Po městě je spousta extrementů po psech, ale aby prováděli pěší pochůzky to je nenapadne. Vozí si zadky ve služebních vozech a hrajou si na poldy. Ale to je jen kapka v moři. A mě jako chrudimákovi se to vůbec nelíbí.
S pozdravem Jaroslav

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jezek

Datum:  13.06.2002 13:16

Tak me pripada, ze mestaci maji stanoviste na Aralu.
Kdykoliv tam v noci prijedu, tak tam jsou....Neni je potreba jinde?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Láďa

Datum:  15.05.2002 23:25

> Už mě to sere a musím se ozvat. Takovou bandu tupců co > je u Městské policie nemá snad žádné jiné město.
> Rušení nočního pořádku, poškozování majetku to vše by > MĚLA zajišťovat. Bohužel ta naše se zajímá jen o to > jestli špatně parkujete a s radostí rozdává botičky.
> Když je na linku Městské policie hlášeno vandalství, > tak na bleskový zásah můžete zapomenout. Než se uráčí > přijet je to věčnost a pak Vám hrdě do tváře > řeknou 'jó pane my nemůžeme být všude'. Jakpak by ne, > když jsou na nákupech v Samce a na čerpacích > stanicích, kde je často vídám. Po městě je spousta > extrementů po psech, ale aby prováděli pěší pochůzky > to je nenapadne. Vozí si zadky ve služebních vozech a > hrajou si na poldy. Ale to je jen kapka v moři. A mě > jako chrudimákovi se to vůbec nelíbí.
> S pozdravem JaroslavSouhlasím s Jardou.Taky mě Městská policie pije krev.
Bydlím v nejmenované části Chrudimi, kde často vídám jejich služební vůz jak přiveze nějakou mladou paní, slečnu nebo jednu z nich. Já nevím kdo to je a ani se potom nepídím.Anebo služební vůz stojí v podvečer před bytovkou, asi mají v některém bytě připravované večeře.Jinak se, ale tváří jak mistři světa.Láďa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kamil dubský

Datum:  08.05.2002 01:37

nazdar jardo!dobrej postreh, to su rad, ze se nekdo rozhoupal do tohodle infantilne impotentniho fora napsal neco smyluplneho a vyuzil ho k vlastnimu ucelu.
je pritom nepodstatne, ze s tvym nazorem ponekud nesouhlasim: konecne aspon nekdo projevil vuli komunikovat.
odpoved za me: 1)priste se neboj podepsat celym jmenem. rad bych tvuj prispevek vyuzil ve sve praci redakturka v novinach chrudimska, ale nemuzu, pokud se podepises de-facto anonymne. tvuj nazor neni ojedinely, ale velmio rozsireny, da se dokonce rict, ze dominantni. takze je jedno, ze ja ho mam jiny.
2)novej zakon, kterej prosel v patek poslaneckou snemovnou a jeste ho musi schvalit senat a podepsat prezident, da od novyho roku mestakum podstatne vic pravomoci a prestanou z nich byt pohi botickari.
spolehni se. blůizsi info: www.psp.cz. doposud jsou opravdu relativne bezzubi.
tesim se na dalsi spolupraci, kakamil dubsky, chrudim

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.