Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pavel Pavlíček

Odesílatel:  Nemo kpt

Datum:  01.07.2008 10:41

Myslím, že pan Pavlíček by měl raději mlčet. Kdopak seděl v privatizačních komisích, když se v Chrudimi rozdával majetek kamarádíčkům ? A nebyl náhodou také v tom slavném družstvu o kterém teď píše - já nic, já muzikant.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  01.07.2008 13:27

V družstvu Agro-eco byl a také se po prodeji pozemků městu podělil o zisk. V této souvislosti mi jeho kázání přijde velmi bezostyšné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pán Prstenu

Datum:  01.07.2008 11:28

Pan Pavlíček se už hodně dlouho stylizuje do role jediného spravedlivého. Ovšem občas u toho trpí selektivní ztrátou paměti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  14.07.2008 10:43

jedné věci nerozumím. Na tomto fóru mluví pan Pavlíček za Chrudimskou volbu, v Pardubicích zase hlasuje na krajské konferenci Strany zelených proti americkénu radaru ... http://pardubicko.zeleni.cz/9784/clanek/zapis-z-kk-strany-zelenych-chrudim-22-6-2008/ ... Vyzná se v něm někdo? Je zelený nebo nezávislý?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.07.2008 08:16

Nezávisle zelený. Nechápu, s čím vám zrovna tohle interferuje, jako každý jiný občan má právo se svobodně rozhodovat, do kterého spolku se přihlásí a jaký názor bude zastávat, ne? Není tak čistý, jak se snaží vypadat, ale zase neřešte kraviny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  15.07.2008 06:55

Vážený pane Yuki,
abyste se dobral pravdy, stačí napsat na můj mejl nebo mi zavolat - nijak se za nějakou přezdívkou neschovávám.
Chrudimská volba je občanské sdružení, mohou v ní být tedy straníci z celého politického spektra. Dnes jsou to cirka 4 lidé a já jsem se před nedávnem od dění v CH.V. veřejně distancoval.
Proti americkému radaru jsem nikdy nehlasoval - takže i zde jste úplně vedle.
Závěr? Na Vaše hlouposti pane Yuki už nebudu reagovat, snad jen v případě, že se podepíšete svým vlastním jménem, pokud ovšem nějaké máte. pp.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  15.07.2008 09:16

No, no ... zeptat se snad můžu. Jen mi připadlo zvláštní, že tady vystupujete za Chrudimskou volbu a zároveň schůzujete se zelenými. Hlavně, že vás to schůzování baví a aby z toho něco káplo. Zelený jsou teď ve fóru:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.07.2008 10:38

"tady vystupujete za Chrudimskou volbu" - to přece není pravda. Vystupuje tady jako jeden ze zakladatelů ChV a její bývalý člen.
Jak se lze taktéž zde dočíst, nesouhlasil s tím, kam se v poslední době ChV ubírá a proto se ji rozhodl opustit a distancovat se od její další činnosti.
Toť vše. Stačí číst písmena tak, jak jsou psána, a nevymýšlet fabulace.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Redon

Datum:  10.09.2008 18:36

Pavel Pavlíček? Po ODS, Chrudimské volbě je dnes ve Straně zelených. Jak, že se tomu říká? Politický turismus? Nebo je to jeho styl, všude se pohádat a práskat dveřmi? To jsem zvědav, kdy pan Pavlíček začne nesouhlasit "kam se ubírá Strana Zelených" a bude se od ní hlasitě (jak je jeho zvykem) distancovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  14.09.2008 20:54

Ani se mu nedivím, že se od některých stran distancoval.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Povaleč

Datum:  15.09.2008 00:46

Takže ve vašich očích to je ctnost?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  koko

Datum:  01.07.2008 11:51

Hned do něj, a pořádně ho zprznit, ať si nevyskakuje......kdo nejde s námi, jde proti nám!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.07.2008 12:56

Klid, Ivane.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pavel Pavlíček

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yuki

Datum:  01.07.2008 13:25

Dobrej zásah :):):)

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.