Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Provoz na sídlišti u Stadionu

Odesílatel:  quido.

Datum:  06.09.2008 22:04

Dobrý den. Bydlím na sídlišti U Stadionu a parkování je zde hrozné, samozřejmě jako na více sídlištích v Chrudimi. Teď ani nejde o parkování, ale výjezdu z něho a to konkrétně při parkování kolmo k řece Chrudimce. Při vyjíždění na silnici musí několik aut vycouvávat ze svého místa, avšak není moc dobrá viditelnost, kvůli vedle stojících aut. Provoz na této ulici (Na Ostrově) je velice hustý a odpoledne je zde velice těžké vyjet ze svého místa. Je zde sice daná třicítka ale skoro nikdo ji nedodržuje ba naopak zrychlí když před sebou vidí rovinku. Několikrát se mi již stalo, že jsem prostě neviděl zda něco jede nebo ne a v podstatě na náhodu pomalinku jsem vyjížděl. Někdo sice zastaví a pustí vás ale je to jen pár lidí. Jezdí zde spousta aut, protože si zkracují cestu do centra ,aby nemuseli jet po obchvatu. Mělo by se to řešit tím, že by do dané ulice mohli pouze lidé co zde bydlí nebo zásobování apod. Samozřejmě je do této ulice dán i zákaz vozidel nad 3,5 t. ale za den zde projede několik autobusů.Ještě k tomu vyjíždění, jsem si vědom, že pokud nemám dostatečný výhled mám si povolat pověřenou osobu aby mi ukázala zda nic nejede, ovšem ráno, když jedu sám do práce to udělám těžko. A když stojím mezi dvěma dodávkami a nevidím ani doleva ani doprava, tak jak to jinak vyřešit než pomalu vycouvávat a doufat že ostatní auta zastaví.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Provoz na sídlišti u Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.09.2008 00:08

Ale k chodníku lze i zacouvat a pak při výjezdu je lépe vidět.
Jinak máte pravdu v tom, že zde parkuje spousta dodávek. Domnívám se, že jiným způsobem, než placeným stáním se problém nevyřeší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Provoz na sídlišti u Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  quido.

Datum:  07.09.2008 09:41

Zacouvat se dá, ale viditelnost to moc nezlepší. Placený stání jen pro ty co tu nebydlí a průjezd ulicí jen pro majitele vozidel co tu bydlíÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Provoz na sídlišti u Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.09.2008 20:42

Takže ten, kdo bydlí na náměstí bude jednou platit tam, podruhé U Stadionu, potřetí... A nebude tam ani smět projet kolem. A ten co bydlí U Stadinu, ten smí jet všude a pod okny parkovat zadara.
Představte si, že např. v Orli zakáží průjezd těm, co zde nebydlí. Vždyť Orlel lze objet jinudy.
Ne,buď platí všicni, nebo nikdo. Ale dokud nebude platit nikdo, nebudou místa. Určitě lze dát výhodnější cenu na 1. auto a byt těm co zde bydlí a vlastní auto. Stejný problém řešili v Pardubicích, sídliště Poseidon. A nyní, po zavedení placení je tam volných míst plno.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Provoz na sídlišti u Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  quido.

Datum:  08.09.2008 16:38

Tak myslím , že nemůžeš srovnávat Orel a sídliště, myslím že i největší v Chrudimi, kde je hned vedle silnice pro stovky dětí škola a školka. Jsou zde i sportovní areály, takže přechod přes silnici je dost frekventovaný. Mě by až tak nevadilo, že tu ty auta jezdí ve větší míře a že si to každej rád zkrátí, ale ať dodržej předepsanou 30ku. Placený parkoviště na sídlišti je blbost podle mě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Provoz na sídlišti u Stadionu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.09.2008 21:16

K umravnění neukázněných řidičů máme MP. Za časů Červiky nejvýš jezdili se zatoulanými psy do útulku, za časů Kudrnky pouze sedí u monitorů a pozorují jak se porušují zákony, možné ani to ne, jinak by museli alespoň rozdat pár botiček.
Kdy MP naposledy dohlédla na parkování U Stadionu, v Malecku, v Husovce?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.