Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  beseda,

Odesílatel:  Láďa

Datum:  07.06.2002 11:28

O Chrudimské radnici se opravdu dá říct, že podporuje podnikatele. Co se týče pohostinství, je opravdu vyníkajícím příkladem podpory, ikdyž jako přes nějakou organizaci s názvem "BESEDA", provoz Restaurace Muzeum, Vinárny Muzeum, nebo toho venkovního sezení u Divadla. Než by město raději tyto prostory nabídlo k pronájmu soukromému podnikateli, který by platil nájem, mohlo by z toho aspoň nějaké prostředky mít.
Ale takhle? Takthle se prostě pakují všichni co v těchto provozech pracují, protože je jasné, že město je prostě špatný majitel, který nikdy nemůže nic uhlídat. Mě by zajímalo, kolik čistý zisk vyprodukuje restaurace, vinarna.. Za pronájem těchto prostor by město muselo mít minimálně 60000 měsíčne, což za rok je 720 000. Má je? Jsou v rozpočtu města? Spíš bych řekl, že město "BESEDU" ještě dotuje, aby tu byla...A ty penízky mizí v tunelu!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stefanie.com

Datum:  22.02.2011 16:22

Doblej, tak vám mohu ubezpečit, že ani nevíte jak jste blízko pravdě. Dalo by se říci, že město to dost hustě dotuje, nevím co přesně a jak, vinárna nefunguje ale je nová i s nábytkem, vše se rekonstruje, ale jen na plesovou sezonu, jinak zeje restaurace dost prázdnotou..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zdenek Pilař

Datum:  10.06.2002 17:05

Vážený anonyme,nic Ti nebrání získat takovéto informace. Jenom je třeba abys využíl zákonných norem a informace získáš jednoduše, jako já. A potom až tyto informace získáš, podstatně změníš názor. Mám však dojem, že jsme již "soukromé" podnikání v restauračních prostorách Muzea zažili a všichni víme jak dopadlo.
S úctou ten, který se nebojí zveřejnit jméno.
Z.Pilař Chrudim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stefanie.com

Datum:  22.02.2011 16:25

Je hezké, že se nestydíte za své jméno, ale narovinu.... Jsem názoru, že za soukromého podnikání byla restaurace více jak z poloviny plná. Teď? Ano, témeř přez obědy nebo v plesové sezoně, jinak zde mají mrtvo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.02.2011 22:10

Předem přiznávám, že podnikání v pohostinství nerozumím. Ale jen takový názor: mám dojem, že většina restaurací v Chrudimi, a nejen v Chrudimi je plná jen přes obědy. To samozřejmě neplatí obecně a hlavně to neplatí pro podniky, kde se spíše jen točí pivo, ty jsou poloprázdné zase v době oběda. Jinak by mne zajímalo, zda je resturace Muzeum dotována, či zda do městského rozpočtu přispívá. Zřejmě přispívá, když tam mají v době oběda plno, tedy hlavně úředníků města. Ale je tam poměrně slušné prostředí a i ty obědy nejsou nejhoší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stefanie.com (213.226.211.*)

Datum:  20.03.2011 10:48

dostávají dotace

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepa nos

Datum:  23.02.2011 12:38

Proč je teda už cca 7 let zavřená vinárna v Muzeu?
Nedalo by se to pronajmout?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: beseda,

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stefanie.com (213.226.211.*)

Datum:  20.03.2011 10:46

zjevně dalo, ale asi nepotřebujou peníze, sice to zrekonstruovali, je tam i nový nábytek sice ještě zabalený ale ale....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.