Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  PZ - noviny - foto - ANKETA

Odesílatel:  Alex

Datum:  13.01.2004 19:12

Ahoj všem občas sem zajdu, diskuze je dlouhá a únavná a mnohdy se opakující, nejsem ani z Chrudimi, jen jsem u vás občas rodičů manželky (kteří mimochodem bydlí v Markovicích a líčili mi jak za nimi přišli kůli podpisu na petici a proč podepsali), takže můj příspěvek berte jen na odlehčení: kdo to zde čte ví že kdosi přirovnal Lebdušku ke Goebelsovi, myslím si že proto by moje anketa na téma FOTO V NOVINÁCH mohla zaujmout je tam foto zmíněné osoby a podle mně vypadá jako :Charlie Chaplin Kdo chce ať e vajádří kdo ne ať se neunavuje míněním že jsem mimo či dokonce blb, pitomec atd, jedná se o recesi na dané téma.
Navrhuji následující kdo chce halsovat ať to udělá jajko je můj následující příspěvek .

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.