Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  doprava

Odesílatel:  tomaš marny

Datum:  02.07.2008 09:35

co říkáte na dopravní sytuaci v Chrudimi.jezdím přes ní a nic moc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  02.07.2008 12:39

Dopravní sYtuaci neznámOk?
Dopravní situace je katastrofální, už za soudruha Hitlera plánovali obchvat Chrudimi a jak to tak vypadá, tak se během dalších minimálně 20 let asi nedočkáme

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  koko

Datum:  02.07.2008 10:59

Já myslím, že dopravní situace v Chrudimi je vynikající, radnici se výstavbou kruhových objezdů podařilo v maximální míře zvýšit bezpečnost provozu, hlavně pokud jde o chodce.
Tento fakt jistě převažuje to, že v určitých hodinách je Chrudim "zasekaná" a průjezd kolem Borzny trvá třeba 20 minut...
A trocha toho smogu a prachu navíc, to Chrudim určitě zvládne, ne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kif

Datum:  30.08.2008 15:40

Tak o té bezpečnosti kruháků se dá směle pochybovat. Matně si vzpomínám na smrťák na kruháku u hotelu Bohemia. Samotného mně před Bídou málem přejel náklaďák. Jeho řidič si z té výšky asi vůbec nevšiml přechodu když pozoroval ostatní auta.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  01.09.2008 14:20

Taky to je dost sledovani, zda muzu jet, zda pojede rovne nebo jen neblika a do toho jestli mi tam vlitne mlades bez rozhlednuti. Tech par tun se fakt tezko brzdi. Ale my ridici nakladaku STRASNE NERADI BRZDIME. Pak se to tezko rozdupava na tech 60, co jedu po meste.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kif

Datum:  01.09.2008 18:06

Já se dokonce i rozhlídnul (dělám to běžně). A ten řidič stál. Rozjel se až ve chvíli kdy sem vešel na přechod. Prostě mě nezahlíd, protože koukal na auta na kruháku. Tak tak sem uskočil. Myslím, že by bylo lepší udělat maximum pro obchvat místo hledání, kam by se ještě vešel nějakej kruhák.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  03.07.2008 12:52

radnici se výstavbou kruhových objezdů podařilo v maximální míře zvýšit bezpečnost provozu? To jste krapet vedle, ne? "Kruháčů" máme dost - to je pravda - ale kolik zde jezdí řidičů kteří výhod "kruháčů" umí využít???

Můj názor - katastrofa!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: doprava

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  02.07.2008 11:28

Zatímco světelná křižovatka na Bídě byla přímo etalonem bezpečnosti a průjezdnosti Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.