Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  "Kvalitní obsluha"

Odesílatel:  Ajvn

Datum:  02.06.2008 19:23

Chtěl bych se s vámi podělit o dnešní nevšední zážitek "kvalitní obsluhy". Zašli jsme si s manželkou na kávu do Kavárna No. 141 v Široké ulici. Ačkoli byl i dnes parný den, zela kavárna prázdnotou. V pohodě jsme se usadili a čekali na příchod obsluhy, která se ne a ne dostavit. Mysleli jsme, že třeba obsluhuje venku ve dvorku, kde je také možnost k posezení, ale po patnácti minutách nám bylo divné, že jsme v kavárně sami. Rozhlédl jsem se a spatřil dalšího zákazníka, který také marně vyhlížel příchod obsluhy.Tento pán tam musel sedět již před naším příchodem, neboť za dobu co jme tam seděli my, nikdo do kavárny nevešel.Jak tak koukám, před kavárnou venku vidím obsluhu, jak si povídá s někým u kočárku a tak povídám pánovi i manželce, že ji vidím a že jistě o nás ví a přijde. To už nevydržel onen pán a pravil, že dříve tu byla obsluha rychlejší a odešel. Venku cosi povídá slečně, a odchází. My sedíme a čekáme, zda obsluha přijde, ale když vidím, že se ani neohlédla, odešli jsme znechuceni i my. Milá slečna dál jako by nic pokračovala ve veselém hovoru a bylo jí očividně jedno, že jí odchází zákazníci, kteří čekali na její příchod více jak patnáct minut v prázdné !!! kavárně.
Do této kavárny jsem vždy chodil a chodím rád, neboť se mi tam líbí a je tam příjemné posezení, ale i v případě, že bylo plno, nestalo se, aby někdo jiný krom mně musel čekat na obsluhu tak dlouho, jako my dnes. Inu tato "skvělá" obsluha asi chtěla zavést samoobslužný systém a nějak se to nepovedlo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.