Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  loutkové divadlo - spolkový dům

Odesílatel:  kolobezka

Datum:  25.05.2008 16:53

Zdravím všechny Chrudimáky a vůbec loutkáře - jak se vám líbí návrhy a plány na přestavbu stávajícího divadélka Mír na Spolkový dům ?
Já osobně se domnívám že přestavbou se zhorší podmínky pro hraní loutkového divadla v tomto místě, kam docházíme již mnoho desetiletí za kulturou pro děti .. navíc můj názor je že vlastník objektu se o tyto prostory v uplynulém období dostatečně nestaral a že tím nepřímo zavinil úpadek těchto prostor, navíc Chrudim jako taková - honosící se přívlastkem Loutkářská Chrudim - by si určitě zasloužila stálou a slušně vybavenou loutkovou scénu - co vy na to ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: loutkové divadlo - spolkový dům

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  27.05.2008 05:44

Chrudim, jako taková--------By si zasloužila loutkový soubor takový, který by si zasloužil stálou a slušně vybavenou scénu-nic z toho, ale Chrudim nemá. Tak že si nic nezaslouží!
Zdarec....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: loutkové divadlo - spolkový dům

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  25.05.2008 20:17

Docela se mi líbí ta architektura, je tam vidět citace z divadla Karla Pippicha. Pěknej nápad.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.