Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  GJR

Odesílatel:  vutdream

Datum:  31.03.2008 15:25

Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s našim gymnáziem. Myslíte, že by to bylo dobrá volba? Jestli by se vyjádřili i samotní studenti bylo by asi taky moc fajn :) Děkuji

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: GJR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Wendy

Datum:  02.04.2008 10:55

Zkušenosti s GJR: většina učitelů jsou "jen" lidi a tak se může stát, že si s někým nepadnete do noty. Je pravda, že jsem zažila pár těch, kteří jednali se studenty podle toho jakou funkci či povolání mají jejich rodiče. Nicméně pokud jde o přípravu na VŠ, myslím, že nelze volit lépe.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: GJR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doobby

Datum:  31.03.2008 19:06

A co chceš přesně slyšet??? Přeci jen, ten tvůj dotaz je strašně obecnej...GJR je ideální škola, pokud nemáš v devítce ještě jasno a nebo pokud chceš na vejšku...třeba na VUT:)...ale to asi každej gympl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: GJR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  01.04.2008 23:31

Ano, tak to je obecne platnej fakt, ze predpokladamli studium na vejsce tak se budu hrabat na gympl. Jde mi spis o spokojenost jako takovou. Spokojenost studentu nebo rodicu, spokojenost s volbou teto konkretni skoly ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: GJR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  31.03.2008 15:27

Tenhle dotaz už tady jednou proběhl, ne?
A žádná reakce, vute, viď?
Že by strach lidí se GJR byť jen slovem dotknout?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: GJR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  31.03.2008 15:42

ahoj, mno co sem chodím tak jsem podobnou diskusi nezaregistroval...(snad jen ted co byla na SPŠS) je to mozny... Coze? zadny slovo k tomu? Tak snad pro tentokrat budou lidi sdilnejsi, ale kdo vi no....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: GJR

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  02.04.2008 06:52

Ahoj Vute,
přikládám již jeden pokus o evokaci diskuse na téma GJR.
Ani jedna reakce, kamaráde, holt lidi v CR mají asi z někoho strach a píchat do vosího hnízda se třeba nevyplácí, ono demokracie má několik tváří!

Téma: A co gymnázium?!
Odesílatel: Bond

Datum: 23.01.2008 22:37

Zdravím lidičky. A jak jste spokojeni s výukou a přístupem pedagogů na chrudimském gymnáziu? A je jedno zda se jedná o rodiče či studenty.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.