Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi

Odesílatel:  broskef

Datum:  25.02.2008 21:30

Chtel jsem se zeptat, mate nekdo zkusenosti s DVB-T v Chrudimi? Ja mam moznost pouze se spolecnou antenou, ale nic jsem nenaladil Bohužel, škoda .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tommy

Datum:  28.02.2008 21:30

Chrudim ještě není pokryta žádným DVB-T signálem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nicca

Datum:  12.03.2008 11:18

Nevíte, prosím, od kdy bude v Chrudimi digitální vysílání a zda se budou platit nějaké poplatky kromě klasického placení za televizi a rozhlas? Děkuji

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  broskef

Datum:  12.03.2008 11:37

Zadne dalsi polatky za DVB-T jiz nejsou, podle scenare by melo byt Pardubicko pokryto az cca. leden 2010 Bohužel, škoda . Ja jsem si jen najivne myslel, ze by nekdo v CR mohl chytat DVB-T z Bukove Hory, ale asi nechyta. Jedine mozne reseni je tedy zatim DVB-S (pokud pominu DVB-C s hroznym datovym tokem). Nebo ma nekdo jinou zkusenost?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pozemni digitalni vysilani DVB-T v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MN

Datum:  13.03.2008 14:05

Již jsme to v Chrudimi při spuštění BH zkoušeli (Větrník, Filištýn, Průmyslová). Signál z BH cca 50% a kvalita 85%, což se dá. Problém je akorát v silném dešti. Je třeba anténa se zesilovačem a trošku citlivější přijímač (mám Evolve). Viditelnost není vůbec třeba, mám to asi přes dva odrazy. Takže závěr je takový, že v Chrudimi již lze v pohodě koukat na dvb-t.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.