Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Parkování Husova ulice

Odesílatel:  Pajko

Datum:  04.03.2008 22:41

Dnes řádila městská policie v Husově ulici a rozdávali výzvy ohledně parkování. Každý ví, že není kde zaparkovat a tak jedině využívají šance. Proč se Město o to nepostará? Vždyť stačí jenom sundat značky obytná zóna. To z radních na to nikdo nepřišel? Nebo jak chtějí situaci řešit?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování Husova ulice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andi

Datum:  07.03.2008 22:29

Dobrý večer, jsem ráda, že tu mohu na téma parkování v ulici Husova reagovat. Nevím co se komu stalo, že mu najednou vadí zaparkovaná auta v ulici směrem od minibazaru k zš Husova (zřejmě někdo, kdo auto nevlastní). Já sem každé ráno vozím syna do školy, a odpoledne pro něho jezdím.Je pravda, že někdy tu auta stojí i na chodníku, ale většinou se všichni vejdou do řady podél cesty, a tam si myslím že nikomu nepřekáží.Nevím kdo těmi anonymy co sleduje,ale já si dost dobře nedovedu představit, kdyby se tu opravdu parkovat nesmělo, co budu dělat.Nejsme místní,do školy dojíždíme(jsme s ní spokojeni),ale pokud nebudu mít kde bezpečně a bez problémů vyložit a naložit své dítě-budeme vážně uvažovat o změně školy(opravdu neradi).Moc prosím,aby se město snažilo situaci vyřešit.Děkuji

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování Husova ulice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  SEAL

Datum:  08.03.2008 01:36

Vážená,
k parkování v Husově ulici, již podal i na tomto fóru vyjádření i starosta Chrudimi. Věřím, že ve velmi krátkém časovém úseku, bude tento problém vyřešen. Zpracovávaná varianta, pracuje v mantinelech možnosti změny stávajícího dopravního značení, na označení pro obyvatele pro Husovu ulici přínosnou. Jsem pevně přesvědčen o tom, že zcela vyčerpávající informace o daném problému, Vám podá Vrchní strážník Kudrnka, nebo jeho nadřízený starosta pan Čechlovský.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování Husova ulice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  06.03.2008 21:48

Tady najdete odpověď od starosty: http://www.chrudim-city.cz/qa/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Parkování Husova ulice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  čumák

Datum:  05.03.2008 21:57

Jestli by se taky neměl nad sebou zamyslet člověk, který tam ty MP zavolal na špatně parkující auta, myslím že to z jejich hlavy nebylo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.